Specjalistyczna implantoprotetyka stomatologiczna

Nowocześnie zarządzana klinika stomatologiczna w Katowicach – Citistom proponuje wiele usług stomatologicznych, z dowolnych dyscyplin. W miejscu takim świadczony jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej oraz w ramach kontraktu NFZ. Jeśli pacjenta zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może oczekiwać też na leczenie jakie ma na celu nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełniania częściowych albo całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to metoda kosztowna, aczkolwiek daje doskonałe rezultaty.

Zrobione z porcelany korony zaliczają się do trwałych, prezentują się nad wyraz naturalnie i zapewniają klientom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb lub tylko jego część. Przykładowo, gdy ząb ma przebarwienia albo jest ukruszony, koronę nakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeśli chodzi o całkowitą utratę zęba, korona jest wtedy umocowana na sztucznym korzeniu. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony podzielone są na: mocowane na metalu oraz przymocowane na cyrkonie. Barwę korony dopasowuje się do wybarwienia zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

Dzięki temu wyglądają one potem jak naturalne uzębienie klienta. W gabinecie doświadczeni stomatolodzy korzystają z najnowszych technologii leczenia, by móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Eksperci mają dużą wiedzę z zakresu implantologii, a dostępne świadczenia są bezbolesne. Pacjenci wiedzą, że w gabinecie będą leczeni w jak najlepszych warunkach.

W trakcie pierwszej wizyty stomatolog wyznaczy spersonalizowany harmonogram leczenia. Tylko po zaakceptowaniu ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Decydując się na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się właściwą decyzję. Stomatolodzy posiadają ogromną wiedzę i stale się kształcą. To znaczy, że chorzy mogą poczuć się bezpiecznie, ponieważ wdrażane są zasady mające na celu utrzymać pełną sterylizację i wpływać na wygodę pacjenta.