Pure Aesthetic: innowacyjne zabiegi z dyscypliny medycyny estetycznej

Pure Aesthetic wykonuje nowoczesne zabiegi z dyscypliny medycyny estetycznej. Są to także zabiegi takie jak anti – aging oraz laseroterapia. Przed każdym z zabiegów takim jak przykładowo medycyna estetyczna ma miejsce wywiad z lekarzem, jaki kwalifikuje do przeprowadzenia interwencji. Pacjentki są informowane o efektach, wskazaniach i przeciwwskazaniach.

Można także oczekiwać na uzyskanie późniejszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegu. Znieczulenie zawsze dobierane jest indywidualnie. W miejscu takim wykorzystywane są tylko przetestowane urządzenia, jak między innymi Kwas hialuronowy Lublin, wobec tego można oczekiwać doskonałych efektów.

Dodatkowo można także liczyć na opiekę po zabiegu. Szczegółowy zarys wszystkich zabiegów podany jest na witrynie www. Są to na przykład: peelingi, biorewitalizacja skóry, usuwanie tkanki tłuszczowej, skleroterapia, leczenie trądziku, terapia depigmentacyjna, wypadające włosy, mezoterapia igłowa, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, kolagen Nithya, leczenie nadpotliwości, kwas hialuronowy, powiększanie ust, czy nici liftingujące APTOS.