Jak poderwać dziewczynę?

Wśród przeróżnych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, jaki forsuje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy porządne wrażenie, ukazujemy się z najważniejszej witryny oraz tak dalej. Jednakże norma definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest koronne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, żeby w tym czasie przedstawić plusy naszego charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie nigdy nie mieć takiej szansy.

Sporo zależy także od tego, czy jest to pionierska jednostka, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku zapraszamy na jak odzyskać byłą dziewczynę. Tutaj oczywiście pojawia się koncepcja manipulowania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest dużo: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na podstępnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wyznaczonej klasy społecznej, którą w naszym mniemaniu interesuje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe oraz markową, ogromną bluzę z kapturem.

Oprócz tego mnóstwo biżuterii i parę akcesoriów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w należącej do nas sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena żąda mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie i wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie naszą profesjonalną postacią. Parę postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Stworzona przez nas hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.