Doświadczenie ortopedów którzy przyjmują w Sports Medic

Profil pacjentów, którzy kierują się do specjalistów w ośrodku Sports Medic sugeruje, z jakimi przypadkami chirurdzy i ortopedzi mają w tym miejscu kontakt. Każdy przypadek medyczny jest inaczej postrzegany, nawet w zakresie jednej specjalizacji, z tego powodu też eksperci medyczni do każdego z pacjentów ukierunkowani są indywidualnie. Ortopedia Wrocław przyjmuje bardzo często chorych, którzy: doznali urazu narządu ruchu, skarżą się na bóle kręgosłupa i kostno – stawowe, czują ból podczas chodzenia, mają problemy z ruchomością kończyn i stawów, chcieliby diagnozować swoje dziecko pod kątem wad postawy, cierpią na osteoporozę lub reumatyzm, a także mają zaburzenia czucia.

Szczegółowy kosztorys świadczeń razem z informacjami do rejestracji znajdują się na witrynie internetowej placówki. Przyjmowane są tak samo dzieci, dorośli, jak i seniorzy. Do poradni kierują się osoby z dysfunkcjami ruchu, nabytymi lub wrodzonymi. Bardzo często do placówki przychodzą chorzy ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa lub dużych stawów.

Mają oni często tego typu objawy jak: duża bolesność, ograniczenie ruchów, rwa kulszowa, zespoły korzeniowe aż po niedowład kończyn. Kiedy to tylko możliwe, zrealizowane jest leczenie zachowawcze. O ile natomiast pojawi się potrzeba zabiegu operacyjnego, to również jest wykonywany w podanej placówce. Zastosowane mogą być techniki inwazyjne, jak i mało inwazyjne. Ortopedzi są świadomi, jak znaczące jest holistyczne nastawienie do pacjenta. Kiedy okaże się to niezbędne, skierują chorego na wizytę do lekarzy z innych dziedzin.

Doświadczeni specjaliści podnoszą regularnie kwalifikacje i nie jest dla nich skomplikowane zajmowanie się skomplikowanymi pacjentami. W Sports Medic podejmowane są zabiegi chirurgiczne dotyczące traumatologii. Pozostałe elementy oferty to: konsultacje przez telefon, konsultacje specjalistyczne w obrębie ortopedii sportowej, zabiegi chirurgiczne kolan, barku, ręki, stawu skokowego, stopy, badanie ultrasonograficzne narządu ruchu, pełna diagnoza czy wdrożenie spersonalizowanego procesu usprawnienia narządu ruchu.